Kup bilet

Cennik

 

Bilety indywidualne:

 

Bilet normalny – 38 zł/os.

Bilet ulgowy – 29 zł/os.

Bilet rodzinny – 99 zł/rodzina

(2 osoby dorosłe + maksymalnie 2 dzieci)

 

Bilet Łączony z ZOO Wrocław– 280 zł

(2 osoby dorosłe + maksymalnie 3 dzieci)

 

Bilet Łączony z Aquapark Wrocław– 240 zł

(2 osoby dorosłe + maksymalnie 3 dzieci)

  

Bilet rodzinny z Kartą Dużej Rodziny – 110 zł/rodzina

(2 osoby dorosłe + z co najmniej 3 dzieci, kolejne dzieci – wstęp bezpłatny)

 

Bilet normalny z Kartą Dużej Rodziny – 32 zł/os.

Bilet ulgowy z Kartą Dużej Rodziny - 25 zł/os.


Bilet normalny z kartą Nasz Wrocław – 35 zł/os.

Bilet ulgowy z kartą Nasz Wrocław – 26 zł/os.

 

Roczna Karta Wstępu – 120 zł/os.

Ulgowa Roczna Karta Wstępu – 85 zł/os.

 

Bilety grupowe:

 

Bilet normalny – 33 zł/os.

Bilet ulgowy – 26 zł/os.

Bilet dla opiekuna – bezpłatny na każde 10 os.

 

Dzieci w wieku do lat 3 – wstęp bezpłatny

  • Bilet ulgowy przysługuje: dzieciom w wieku przedszkolnym, uczniom szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych do lat 19, studentom oraz uczestnikom studiów doktoranckich, emerytom, rencistom, a także inwalidom i osobom z niepełnosprawnościami wraz z ich opiekunami ­ za okazaniem stosownych dokumentów uprawniających do zniżki.
  • Bilety grupowe przysługują osobom w grupie liczącej 10 lub więcej osób. W przypadku grup zorganizowanych 1 opiekunowi w przeliczeniu na każde 10 osób przysługuje prawo do wstępu bezpłatnego.
  • Bilet Łączony uprawnia do jednorazowego wejścia i całodniowego pobytu w Hydropolis oraz jednorazowego wejścia i całodniowego pobytu w ZOO Wrocław lub Aquaparku Wrocław dla 2 osób dorosłych i maksymalnie 3 dzieci lub studentów do 26. roku życia. Bilet jest ważny 30 dni od daty zakupu. 
  • Bezpłatny pojedynczy bilet w ramach miejskiego programu Nasz Wrocław 365 przysługuje dorosłemu posiadaczowi Karty Nasz Wrocław – jednorazowe wejście na 365 dni. Weryfikacja prawa do darmowego biletu następuje za okazaniem stosownych dokumentów w kasie Hydropolis przed wejściem na teren wystawy.
  • Bilet zniżkowy z kartą Nasz Wrocław przysługuje posiadaczom karty Nasz Wrocław. Do 1 biletu z kartą Nasz Wrocław przysługuje możliwość zakupu dodatkowych 5 biletów ulgowych z dodatkową zniżką (przeznaczonych tylko dla dzieci posiadacza Karty). Weryfikacja prawa do zniżki oraz do zakupu biletu ulgowego następuje za okazaniem stosownych dokumentów w kasie Hydropolis przed wejściem na teren wystawy.
  • Bilet rodzinny z Kartą Dużej Rodziny przysługuje 2 osobom dorosłym z co najmniej 3 dzieci (kolejne dzieci – wstęp bezpłatny). Przysługuje posiadaczom Karty Dużej Rodziny oraz karty „Dwa plus trzy i jeszcze więcej". Możliwy jest również zakup biletów pojedynczych (normalny, ulgowy), z dodatkową zniżką dla osób z Kartą Dużej Rodziny. Weryfikacja prawa do zakupu biletów z Kartą Dużej Rodziny następuje za okazaniem stosownych dokumentów w kasie Hydropolis przed wejściem na teren wystawy.

 

Vouchery:

Voucher 90-dniowy normalny – 45 zł

Voucher 90-dniowy ulgowy –35 zł

Voucher 90-dniowy rodzinny (2 osoby dorosłe + maksymalnie 2 dzieci) – 120 zł

 

Voucher ulgowy przysługuje: dzieciom w wieku przedszkolnym, uczniom szkół podstawowych i ponadpodstawowych do lat 19, studentom oraz uczestnikom studiów doktoranckich, emerytom, rencistom, a także inwalidom i osobom z niepełnosprawnościami wraz z ich opiekunami – za okazaniem stosownych dokumentów uprawniających do zniżki.

 

>>Chcesz kupić bilet? Kliknij tutaj.<<