Kup bilet

Cennik

Bilety indywidualne:

 Bilet normalny - 27 zł/os.
 Bilet ulgowy - 18 zł/os.
 Bilet rodzinny - 72 zł/rodzina
 (2 dorosłych + maksymalnie 2 dzieci)
 
 Bilet Łączony z ZOO - 199 zł
 (2 dorosłych z maksymalnie 3 dzieci)
 
 Bilet Łączony z Aquapark - 159 zł
 (2 dorosłych z maksymalnie 3 dzieci)
  
 Bilet rodzinny z Kartą Dużej Rodziny - 72 zł/rodzina
 (2 dorosłych z co najmniej 3 dzieci; kolejne dzieci - wstęp bezpłatny)
 
 Bilet normalny z Kartą Dużej Rodziny - 23 zł/os.
 Bilet ulgowy z Kartą Dużej Rodziny - 15 zł/os.

 Bilet normalny z kartą Nasz Wrocław - 23 zł/os.
 Bilet ulgowy z kartą Nasz Wrocław - 15 zł/os.
 
 Roczna Karta Wstępu - 90 zł/os.
 Ulgowa Roczna Karta Wstępu - 60 zł/os.

Bilety grupowe:

Bilet normalny - 23 zł/os.
Bilet ulgowy - 17 zł/os.
Bilet dla opiekuna - bezpłatny/10 os.


Dla dzieci w wieku do lat 3 wstęp jest bezpłatny.

  • Bilet ulgowy przysługuje dzieciom w wieku przedszkolnym, uczniom szkół podstawowych i ponadpodstawowych do lat 19, studentom oraz uczestnikom studiów doktoranckich, emerytom, rencistom, a także inwalidom i osobom niepełnosprawnym wraz z ich opiekunami, za okazaniem stosownych dokumentów uprawniających do zniżki.
  • Bilety grupowe przysługą osobom w grupie liczącej 10 lub więcej osób. W przypadku grup zorganizowanych 1 opiekunowi w przeliczeniu na każde 10 osób przysługuje prawo do wstępu bezpłatnego.
  • Bilet Łączony uprawnia do jednorazowego wejścia i całodniowego pobytu w Hydropolis oraz jednorazowego wejścia i całodniowego pobytu w ZOO lub Aquaparku dla dwóch osób dorosłych i maksymalnie trójki dzieci lub studentów do 26. roku życia. Jest ważny 30 dni od daty zakupu. 
  • Bezpłatny pojedynczy bilet w ramach programu Nasz Wrocław 365 przysługuje dorosłemu posiadaczowi Karty Nasz Wrocław raz na okres 365 dni. Weryfikacja prawa do darmowego biletu następuje za okazaniem stosownych dokumentów w kasie Hydropolis przed wejściem na teren wystawy.
  • Bilet zniżkowy z kartą Nasz Wrocław przysługuje posiadaczom karty Nasz Wrocław. Do 1 biletu z kartą Nasz Wrocław przysługuje możliwość zakupu dodatkowych 5 biletów ulgowych z dodatkową zniżką (przeznaczonych tylko dla dzieci posiadacza Karty). Weryfikacja prawa do zniżki oraz do zakupu biletu ulgowego następuje za okazaniem stosownych dokumentów w kasie Hydropolis przed wejściem na teren wystawy.
  • Bilet rodzinny z Kartą Dużej Rodziny przysługuje dla 2 osób dorosłych, z co najmniej 3 dzieci. Przysługuje posiadaczom Karty Dużej Rodziny oraz karty "Dwa plus trzy i jeszcze więcej". Możliwy jest również zakup biletów pojedyńczych (normalny, ulgowy), z dodatkową zniżką dla osób z Kartą Dużej Rodziny. Weryfikacja prawa do zakupu biletów z Kartą Dużej Rodziny następuje za okazaniem stosownych dokumentów w kasie Hydropolis przed wejściem na teren wystawy.

Vouchery:

Voucher 90-dniowy normalny – cena: 30 zł

Voucher 90-dniowy ulgowy – cena: 20 zł

Voucher 90-dniowy rodzinny (2 dorosłych + maksymalnie 2 dzieci) – cena 80 zł

Voucher ulgowy przysługuje dzieciom w wieku przedszkolnym, uczniom szkół podstawowych i ponadpodstawowych do lat 19, studentom oraz uczestnikom studiów doktoranckich, emerytom, rencistom, a także inwalidom i osobom niepełnosprawnym wraz z ich opiekunami, za okazaniem stosownych dokumentów uprawniających do zniżki.

 

>>Chcesz kupić bilet? Kliknij tutaj.<<